Hakkında

 Zepplinn.Com Ne Yapar? 

Sitemiz her yaştan hobi sahibi ve bilgisayar oyunu meraklısına, dijital oyun dünyası hakkında bilgi vermek, yerine göre derin deneyim aktarmak ve dijital oyun kültürü paylaşımı amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

Zepplinn.Com Dijital Oyun Sitesi Projesi Nedir? 

Zepplinn.com bir yeni medya mikro yayıncılık projesidir. Bu projede genellikle üniversite çağındaki öğrenciler bireysel yetkinlik ve niteliklerini yazınsal, görsel, tasarımsal ve teknolojik arayüz olmak üzere geliştirmek amacıyla çalışıp emek sarf etmektedirler. Gelişim ve ilerleme üzerine kurulu, gençlerin kendi yeteneklerini sınama fırsatı sunan bu projede bir web oyun-multimedya blogu olarak yayınlanan her görüşe mümkün olduğunca imkan verilmektedir. Sahiplerine ait olan yazılar gizlilik sözleşmesinde belirtildiği gibi dijital oyunlar alanı dışında profesyonel bir bilgi anlamlandırma, tavsiye, önerilen yaşam stili aktarımı yapmaz. Yazarlarımız ve yazılarımız bağımsızdır. Bu websitesi projesi sadece görsel ve yazınsal perspektifleri üreterek veya derleyerek hedef kitlesine kendine has bir sentezle ulaştırmayı ve sunmayı hedefler.

Zepplinn.Com’da kimler var? 

Zepplinn oyun sitesinde farklı görüş ve bilgi seviyelerinden oyuncular, yazarlar bambaşka stillerde kendi görüş, haber ve bilgiler paylaşmaktadır. Bir yazar, editör veya tasarımcı farklı ilgi seviyesinden bir oyuncu (gamer) olabileceği gibi, bir tasarım öğrencisi, bir edebiyat sevdalısı, yaratıcı içerik profesyoneli veya herhangi biri de olabilir.

Dijital Oyunların Gökyüzü Kadrosu

Genel yayın yönetmeni

Baş Editör (Yayın Sorumlusu)

Elit Yazarlar

Editörler

Yazarlar

Grafik Tasarım

Teknik Altyapı

Bir zamanlar yazı yazmış misafir yazarlar

Yayında ve Yapımda emeği geçenler

Zepplinn'den hoşlandıysanız, paylaşır mısınız

error: Content is protected !!